• 🥇  Tüm ürünlerimizde kargo ücretsizdir!  😎
 • 🥇  Tüm ürünlerimizde kargo ücretsizdir!  😎

Hakkımızda

EROL BAKIR  Hangi Hizmetleri Sunar? 

EROL BAKIR, hediyelik eşya üretimi ve toptancılığı konusunda uçtan uca büyük ölçekli bir hizmet vermektedir. EROL BAKIR 'un organizasyonu içerisinde üretim, ithalat, ihracat, toptan ve perakende satış faaliyetleri yer almaktadır. EROL BAKIR 'un odaklandığı ana hizmet alanı dünyanın seyahat edilen bütün seçkin noktalarında, o noktalara özel, hatıra eşyaları üretmek veya tasarımını yaptığı ürünlerin tedarik zincirini oluşturup, organizasyonunu yapmaktır. 

EROL BAKIR’ un ürettiği hediyelik ürünler dünyanın en çok ziyaretçi alan seçkin noktalarındaki büyük organizasyonlar tarafından tercih edilmektedir. EROL BAKIR hediyelik eşyalarının sergilendiği önemli noktalar şunlardır; 

 • Havalimanları

 • Tema parklar

 • Hayvanat bahçeleri

 • Akvaryumlar

 • Anıt binaların resmi mağazaları

 • Müze ve ören yeri mağazaları

 • Dini turizm merkezleri

 • Spor kulüplerinin lisanslı ürün mağazaları 

 • Müzik ve film endüstrisinde merchandising faaliyetleri yapan firmalar 

 • Türkiye’de ve yurtdışında hizmet veren zincir mağazalar

EROL BAKIR toptan hediyelik eşya satışının haricinde kişiselleştirilmiş hediyelik eşya ve özelleştirilmiş hediyelik eşya üretimi ve satışı alanına da da hizmet vermektedir. 

EROL BAKIR Yurtdışına Hizmet Sunar Mı? 

EROL BAKIR, toptan hediyelik eşya alanında yurt dışında 80 farklı ülkeye hizmet vermektedir. 30 yıllık satış tecrübesi ve kaliteli ürün seçenekleri ile EROL BAKIR; Almanya, Dubai, İtalya, Slovenya ve Amerika gibi dünyanın önemli turistik noktalarına toptan hediyelik eşya hizmeti sunmaktadır. 

EROL BAKIR Müşterisi Olmak İçin Neler Yapılmalıdır? 

EROL BAKIR müşterisi olabilmek için bir işletme kaydının bulunması yeterlidir. Ek olarak herhangi bir belgeye ihtiyaç duyulmamaktadır. Ancak EROL BAKIR tarafından fatura kesilebilmesi adına vergi dairesi ve vergi numarası gibi bilgiler talep edilmektedir. 

EROL BAKIR’tan Toptan Hediyelik Eşya Nasıl Alınır? 

EROL BAKIR’ dan toptan hediyelik eşya alabilmek için öncelikle bayi başvurusunda bulunulmalıdır. Bayi başvurusunun olumlu sonuçlanması halinde EROL BAKIR  yetkilileri sizinle bir ön görüşme gerçekleştirmektedir. Ön görüşmede EROL BAKIR yetkilileri bayiye uygun satılabilecek hediyelik ürünler hakkında önerilerde bulunur. Ardından bu ürünlerin sergilenmesi için çeşitli stand çözümleri hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. İkili görüşmeler sonucunda EROL BAKIR, sürekli ve çeşitli ürün tedariğine başlamaktadır. 

EROL BAKIR Müşterisi Olmanın Avantajları Nedir? 

EROL BAKIR müşterisi olmanın avantajları şunlardır; 

 • Toptan hediyelik eşyaların tedarik zincirinde herhangi bir sorun ya da gecikme olmaz. 

 • Hediyelik eşyalar el işçiliği ile üretildiğinden dolayı değerleri yüksek ürünlerdir. 

 • Hediyelik ürünlerin paketlenmesinde kullanılan tekniklerden dolayı ürünlerin sergilenmesi ve korunması kolaydır. 

 • EROL BAKIR hediyelik eşyaların nasıl tanıtılacağı ile ilgili fikir ve önerilerde bulunur.

 • EROL BAKIR, toptan hediyelik eşyaları uygun fiyat garantisi ile satışa sunar. 

 • Yüksek hacimli toptan hediyelik siparişlerinde indirimli fiyatlardan yararlanılabilir. 

 • EROL BAKIR, hediyelik eşyaları bayilerin talebine uygun şekilde özelleştirilebilir. 

EROL BAKIR’un Satış Sonrası Hizmetleri Nelerdir? 

EROL BAKIR, toptan hediyelik ürünlerin satışı sonrasında müşterilere her türlü desteği sağlamaktadır. Ürünlerin içerikleri ve üretim süreci ile ilgili bilgilerin paylaşılmasından eksilen ürünler için yeniden sipariş oluşturmaya kadar tüm satış sonrası hizmetler EROL BAKIR tarafından verilmektedir. Hediyelik eşyalar ile ilgili yaşanan herhangi bir problemde EROL BAKIR ekibi sorunlara en hızlı şekilde çözüm üretmektedir. 

EROL BAKIR’un İade Şartları Nelerdir? 

Kişiselleştirilmiş ürünlerde EROL BAKIR kaynaklı bir sorun oluşması durumunda teslimat tarihinden sonra en geç 7 gün içerisinde iade yapılabilmektedir. EROL BAKIR web sitesindeki online destek bölümünden iade talebinizi oluşturabilirsiniz. Ancak üründe müşteri kaynaklı bir sorun oluştuğunda veya 7 gün içerisinde ürünün kullanılması durumunda iade kabul edilmemektedir. Özelleştirilmiş ürünler haricindeki diğer hazır ürünlerde de iade koşulları aynıdır. 

EROL BAKIR’un Geri Ödeme Politikası Nasıldır?

Kişiye özel tasarım yapılan ürünlerde ve diğer tüm ürünlerde iade ve geri ödeme imkanı bulunmaktadır. İade edilen ürünlerin EROL BAKIR’a ulaşmasının ardından 3 iş günü içerisinde geri ödeme yapılmaktadır. Ancak geri gönderilen hediyelik eşyaların EROL BAKIR’ un anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile gönderilmesi gerekmektedir. 

EROL BAKIR Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatlarını Nasıl Belirler? 

EROL BAKIR, hediyelik ürünlerin fiyatlarını belirlerken pek çok faktörü göz önünde bulundurmaktadır. Ürünün üretiminde kullanılan malzeme, ürünün boyutu, kullanılan tasarım ve paketleme ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde baz alınan etkenlerdir. Ayrıca hediyelik eşyaların yapım aşamasında el işçiliğinden yararlanılması da fiyatları etkilemektedir. 

EROL BAKIR Hangi Kargo Şirketleri İle Çalışır? 

EROL BAKIR Türkiye genelinde her noktaya ulaşım sağlamaktadır. Dünya genelinde de çoğu noktaya geniş kargo ağı ile ürünlerini ulaştıran EROL BAKIR ; MNG Kargo, Sürat Kargo, Inter Global, Netlog Lojistik, TNT Express, FedEx ve DHL Express gibi kargo firmaları ile çalışmaktadır. 

EROL BAKIR Hediyelik Eşya Ürünleri Kaç Günde Teslim Eder? 

EROL BAKIR Türkiye genelinde 1 - 3 gün arasında teslim etmektedir. Avrupa genelinde karayolu taşımacılığı ile teslimat süresi 7-10 gün aralığında değişmektedir. Dünya genelinde de havayolu kargo taşımacılığı ile 3 gün içerisinde teslim edilmektedir

EROL BAKIR Hangi Bankalar İle Çalışır? 

EROL BAKIR; Ziraat Bankası, Yapı Kredi, İş Bankası, Akbank, QNB Finansbank,  Halkbank ve American Express gibi büyük bankalar ile çalışmaktadır.EROL BAKIR banka hesap bilgileri kısmına göz atabilirsiniz. 

EROL BAKIR’un Diğer Hediyelik Eşya Toptancılarından Farkı Nedir?

Toptan hediyelik eşya sektöründe 30 yıllık bir deneyime sahip EROL BAKIR  hediyelik eşyaların üretim, satış ve tanıtım aşamaları dahil olmak üzere tüm süreçlerin yönetimini en iyi şekilde yapmaktadır. Bu nedenle EROL BAKIR, diğer hediyelik eşya toptancılarından farklı bir konumdadır. Kesintisiz ürün tedariği, özel ve el yapımı ürün seçenekleri,ürün önerileri, özelleştirilmiş tasarımlar, ürün tanıtımları, satış sonrası desteği ve 80 ülkeye ihracat tecrübesi ile EROL BAKIR Türkiye’nin en büyük hediyelik eşya üreticisi ve toptancısıdır. 

 

 

EROL BAKIR’un Çalışma Saatleri Nelerdir? 

EROL BAKIR çalışma saatleri hafta içi sabah 08.30 ile 19.00 arasındadır. Pazar günleri ise çalışanlar için tatil günü olarak belirlenmiştir. 

 

 

EROL BAKIR’un Telefon Numarası Nedir?

 

 

EROL BAKIR’un Misyonu Nedir? 

EROL BAKIR'un hedeflerini gerçekleştirme yolundaki ana misyonu; müşteri taleplerinin düşük adetlerde olması durumunda bile, uluslararası kalite standartlarını koruyarak, en geniş ürün çeşidini uygun fiyatla sunabilmesidir. EROL BAKIR' un misyonunun tamamlayıcı unsuru, sadece bir tasarımı hammadde halinden bitmiş bir ürün haline getirip müşterisine sunmak değil, aynı zamanda onun iş süreçlerinde uluslararası standartlara uygun bir şekilde etkin rol almaktır. (Özel ambalaj, barkodlama, paketleme, lojistik, mağaza ve raf düzeni , takibi, vb. ) 

EROL BAKIR  İş İlanlarını Nerede Yayınlar? 

 

EROL BAKIR, açık pozisyonları için çalışan almak için iş ilanlarını Kariyer.net üzerinden yayınlamaktadır

Hediyelik Bakır Ürünler - Her Hediye